Dzień: 2020-01-30

W krainie Kubusia Puchatka

Dnia 17.01.2020 dziewczynki ze świetlicy szkolnej przygotowały dla rówieśników z grupy klas trzecich zajęcia z okazji Dnia Kubusia Puchatka.
Celem zajęć była integracja grupy poprzez zabawę, oraz przybliżenie wychowankom postaci Kubusia. (więcej…)

Doświadczenia

W dniu 28.01.2020 w świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone zajęcia podparte programem innowacji pedagogicznej „Mali odkrywcy”. Dzieci mogły same mieszać poszczególne składniki i obserwować zachodzące zmiany. (więcej…)

Relaksacja w teorii i praktyce