VII edycja Handball Land

I miejsce chłopców w piłce ręcznej.

Tuż przed feriami odbyła się 3 kolejka VII edycji Handball Land małej Ligii piłki ręcznej. W turnieju brało udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. A gospodarzem turnieju była SP Jerzmanowa.

Nasza szkolna drużyna wygrała wszystkie mecze, grupowe z SP7 , SP Aslan, SP Jaczów.

W finale turnieju kolejny raz zmierzyliśmy się z drużyną SP 10 z Głogowa. Nasza drużyna przez cały czas kontrolowała przebieg meczu i ostatecznie wygrała.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został Konrad Kosturkiewicz , najlepszym strzelcem turnieju Mikołaj Piotrowski – ponad 20 bramek.

Reprezentacja szkoły:

Mikołaj Piotrowski, Bartosz Łuczyk, Konrad Kosturkiewicz, Tomasz Gołąbek, Stefan Siuda, Patryk Długosz, Bartosz Markiewicz, Maciej Kątny, Igor Małuszyński, Dawid Majcher, Gajosek Jakub.