25 lutego 2020
Rodzice

Spotkanie rodziców pierwszoklasistów zaplanowane na 28 maja 2020 zostaje odwołane w związku z zagrożeniem covid-19. Niezbędne informacje dot. pierwszoklasistów będą przekazane w późniejszym terminie.

Przyjęci uczniowie

Podział na klasy

Uwaga – zmiana terminów i zasad składania wniosków rekrutacyjnych

Nowy terminarz

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Nie ma możliwości złożenia wniosku w formie papierowej w placówce!!!

Rodzic wypełnia Wniosek Rekrutacyjny do dnia 15 kwietnia br. tylko elektronicznie poprzez stronę internetową, następnie wypełniony Wniosek musi wydrukować.

Wypełniony wniosek należy podpisać, następnie zeskanować wniosek w formacie .pdf lub zrobić czytelne zdjęcia każdej strony wniosku.

Ze względu na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, nie ma możliwości osobistego złożenia wniosku w placówce pierwszego wyboru. Wniosek w formacie .pdf lub zdjęcia wniosku można przesłać drogą elektroniczną (e-mail), do szkoły podstawowej pierwszego wyboru sp12@www.glogow.pl

Dyrektor szkoły w terminie późniejszym zwróci się do rodziców dzieci przyjętych
o uzupełnienie dokumentacji rekrutacyjnej w postaci oryginału Wniosku Rekrutacyjnego.

Regulamin rekrutacji uczniów do klasy pierwszej