Dzień: 2020-03-09

Dzień Kobiet

8 marca Obchodzimy Dzień Kobiet z tej okazji dziewczynki z klas drugich miały zorganizowane zajęcia, tak jak lubią najbardziej „małe kobietki”. Cała grupa spotkała się przy herbatce i ciastku. W cudowny nastrój wprowadzała Nas  muzyka, świeczki, kadzidełka co bardzo podobało się dziewczynkom. (więcej…)

Aqualiga marzec 2020

6 marca uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w zawodach pływackich z cyklu „Aqualiga”.

Tradycyjnie, nasz team pod wodzą p. Bartka Woszczyńskiego królował na podium: (więcej…)

Regionalny Konkurs Recytatorski

W dniu 4 marca 2020r. odbył się XXXI Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych „Wreszcie wiosna”. Po eliminacjach szkolnych do dalszego etapu przeszli: Maja Skokowska z klasy 5h oraz Hubert Borsukiewicz z klasy 4d. (więcej…)