Regionalny Konkurs Recytatorski

W dniu 4 marca 2020r. odbył się XXXI Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych „Wreszcie wiosna”. Po eliminacjach szkolnych do dalszego etapu przeszli: Maja Skokowska z klasy 5h oraz Hubert Borsukiewicz z klasy 4d.

Uczennica zaprezentowała wiersz autorstwa Marty Walkowiak pt. „Wiosna i kwiaty” , Hubert zaś przedstawił utwór Danuty Dembińskiej pt. „Wiosna przyszła niespodzianie”. Miło nam poinformować, iż zostali oni laureatami konkursu. Maja zajęła III miejsce w kategorii klas V-VIII, Hubert zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Tym samym uczeń przeszedł do etapu wojewódzkiego i już 23 marca będzie reprezentował naszą szkołę w Wałbrzychu. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E .Domagała, E. Kosiata, A. Solarek