sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wiosenne tulipany – zdalnie

02 maja 2020
Z życia szkoły

W czasie zdalnej nauki zdarzają się lekcje, które bardzo pobudzają twórczość i kreatywność naszych uczniów. Jedną z takich lekcji była lekcja z redagowania instrukcji jako użytkowej formy pisemnej. Podczas realizacji tematu poproszono uczniów o próbę wykonania papierowego tulipana metodą origami na podstawie zamieszczonej instrukcji w treści lekcji. Chętni uczniowie mieli wysłać zdjęcia wykonanych kwiatów nauczycielowi przedmiotu.

Odzew uczniów był tak duży, że postanowiliśmy zamieścić fotografie tulipanów na stronie internetowej naszej szkoły, aby nacieszyć oko radosnymi, wiosennymi zdjęciami. W końcu tej wiosny widok kwiatów nie jest dla nas tak powszechny i codzienny jak zazwyczaj. Warto więc uśmiechnąć się, choć na chwilę „poczuć wiosnę” i docenić twórczość naszych uczniów.

A. Kruszewska

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast