UNICEF

WIADOMOŚCI Z KLUBU SZKÓŁ UNICEF – UNICEF wspiera uczniów w czasie epidemii koronawirusa !
Drodzy Uczniowie!

Od kilku lat Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie należy do Klubu Szkół UNICEF. Uczniowie naszej szkoły rzetelnie wykonują zadania związane z członkostwem w klubie.

W tym miesiącu chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o tym, jak młode osoby z różnych stron świata radzą sobie podczas epidemii koronawirusa.

Możecie zobaczyć zdjęcia i przeczytać króciutkie wypowiedzi Waszych rówieśników, a także wydrukować sobie kolorowanki. Są one dostępne na stronie naszej szkoły.

Jest również film z relacją młodzieży z kilku europejskich krajów, a także pomysły jak Wy możecie przekazać innym to, co teraz czujecie.

pokoloruj-swoje-prawa-kolorowanka

propozycje-aktywnoci-i-wyzwa-dla-dzieci-i-modziey

przewodnik-dla-modych-covid-19

zeszyt-zada-o-prawach-dziecka-dla-najmodszych