Dzień: 2020-09-28

Emocja

We wrześniu klasy 5b, 5c, 7c oraz 7g rozpoczęły realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjno – Wychowawczego „Emocja”. To projekt poświęcony emocjom, które od zawsze towarzyszą każdemu człowiekowi. Dzieci często nie potrafią właściwie nazwać emocji, trudno im też poradzić sobie z emocjami i uczuciami, które towarzyszą im na co dzień. Projekt „Emocja” realizowany jest podczas godzin z wychowawcą. (więcej…)

Opłata za obiady

Wpłata za posiłki od października dokonywana jest:

1. U intendentki , w okienku na portierni (na zewnątrz szkoły), w godzinach lekcyjnych za cały miesiąc z góry, od 1-3 go dnia nowego miesiąca
  2. Na konto szkoły za cały miesiąc z góry od 1-5go dnia nowego miesiąca

WAŻNE:

Za prawidłowo dokonaną wpłatę uznaje się opłacenie należności określonej przez szkołę z podaniem wymaganych informacji w tytule przelewu:

imię i nazwisko dziecka /klasa, do której uczęszcza/miesiąc i rok za który dokonywana jest wpłata

Numer rachunku szkoły: 69 2030 0045 1110 0000 0193 2170

Za nieprawidłowo dokonaną wpłatę uważa się:

– wpłatę dokonaną nieterminowo

– pomniejszenie  kwoty lub jej zaokrąglenie

– błędne informacje w tytule przelewu

Odwołania posiłków należy dokonać telefonicznie pod numerem Tel. 76  7265610, wew. 38 ( u p. intendentki) najpóźniej do godz.8.00 danego dnia.

– odpisy obiadowe będą uwzględnione i  pomniejszone o daną kwotę w następnym miesiącu (pod warunkiem, że państwo zgłosiliście wcześniej odpis)

– rodzice, których dziecko miało odpisy zobowiązani są do sprawdzenia kwoty, jaką mają do zapłaty w 2 ostatnich dniach poprzedzających nowy miesiąc

Bloczki obiadowe, których rodzice dokonają wpłaty przelewem, należy odebrać na portierni,

u intendentki szkolnej 6 dnia nowego miesiąca  w godz. 10.00 – 13.30

Każda rezygnacja z korzystania z obiadów w kolejnym miesiącu, obowiązkowo musi być zgłoszona intendentce szkolnej do końca  m-ca, w którym dziecko je.

Konkretne kwoty do zapłaty za obiady  – strona internetowa szkoły  – świetlica- zakładka stołówka.