Dzień: 2020-09-29

Lekkoatletyka dla każdego

Już po raz kolejny nasi uczniowie przystąpili do rywalizacji w Jesiennych Mistrzostwach Głogowa w Lekkiej Atletyce. Zawody organizowane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”  o Puchar „Starcom” Głogów pod patronatem Prezydenta Miasta. (więcej…)

Powitanie pierwoklasistów

Nowy rok szkolny to dla wszystkich uczniów czas nowych wyzwań, ale i zmian. Przed szczególnym zadaniem stoją ponownie uczniowie z klas 1. Z tej okazji starsi koledzy z klasy 3a powitali swoich nowych, młodszych kolegów z klasy 1a. Pomimo panującej sytuacji zawsze znajdziemy sposób, aby zintegrować się i dodać otuchy nowym kolegom i koleżankom. Kilka wierszy, muzyka, taniec i odrobina słodkości wzbudziła wiele pozytywnych emocji i – mamy nadzieję – dodała otuchy do pracy w nowym roku szkolnym.
Pozdrawiamy!
Wasi koledzy i koleżanki z klasy 3A 2B (więcej…)