Lekkoatletyka dla każdego

Już po raz kolejny nasi uczniowie przystąpili do rywalizacji w Jesiennych Mistrzostwach Głogowa w Lekkiej Atletyce. Zawody organizowane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”  o Puchar „Starcom” Głogów pod patronatem Prezydenta Miasta.

Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów z klas 4-7.  Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki w środowisku uczniowskim oraz rozpowszechnienie sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku. Program obejmował: bieg na 60m, bieg na 200m, bieg na 600m dziewcząt oraz 1000m chłopców .
Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją. Dzielnie walczyli do końca, zajmując ostatecznie IV miejsce w rywalizacji generalnej szkół.

Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach:

TRYKA JULIA – II miejsce w biegu na 600m dziewcząt,

GORZELANY DAWID   – III miejsce w biegu na 1000m chłopców,

KWIATKOWSKA NINA  – IV miejsce w biegu na 60 m dziewcząt

WŁOSKOWICZ DAGMARA- V miejsce w biegu na 60 m dziewcząt
KOTWAS NIKOLA   – V miejsce w biegu na 60 m dziewcząt
KOŚLA JAKUB – IV miejsce w biegu na 1000m chłopców.
Gratulujemy ducha walki wszystkim uczestnikom,  którzy stanęli na podium oraz wszystkim pozostałym zawodnikom, którzy walczyli do końca i się nie poddali .
Życzymy dalszych sukcesów sportowych!