Dzień: 2020-10-16

Pasowanie na czytelnika

8 i 9 października  w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klas pierwszych, którzy zostali przyjęci  w poczet czytelników.

Wszyscy pierwszoklasiści  obejrzeli prezentację multimedialną,  dzięki której zostali zapoznani z regulaminem biblioteki szkolnej oraz czytelni. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze, po którym nastąpiło uroczyste Pasowanie na czytelnika. Na pamiątkę wydarzenia świeżo upieczeni czytelnicy otrzymali zakładkę do książki. Na zakończenie uroczystości każdy uczeń mógł wypożyczyć pierwszą książkę.

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. (więcej…)