Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

W tym roku musieliśmy zmienić koncepcję i dostosować ją do obecnych obostrzeń związanych z Covidem.

Uczniowie z kl 1a integracyjnej, kl.1b, kl.1c oraz kl.1d zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne i taneczne w swoich klasach w obecności pań dyrektor.

Sam akt pasowania wzbudził w uczniach wiele emocji i sprawił, że na wszystkich buziach pojawił się uśmiech.

Po zakończonej uroczystości uczniowie otrzymali upominki i dyplomy przygotowane przez rodziców.