Dzień: 2020-10-27

Wrzesień u trzecioklasistów

Trzecie klasy w tym roku czas w świetlicy szkolnej spędzają wyjątkowo, ponieważ po lekcjach spotykamy się w salach lekcyjnych. Początek nie był dla nas łatwy. Przepisy, nakazy, zakazy, ale wszystkiego się nauczyliśmy i czas miło spędzaliśmy. (więcej…)

Konkurs „Bezpieczeństwo na 5”

Dnia  9 października w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt ,, Bezpieczeństwo na piątkę”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie na formacie przedstawić w ciekawy i oryginalny sposób bezpieczną drogę do szkoły.

Integracja klas II

We wrześniu po długiej przerwie uczniowie integrowali się w śpiewie, tańcach , zabawie. Nie brakowało atrakcji zarówno w salach świetlicowych jak i na powietrzu. Dużą radość sprawiały dzieciom zajęcia na boisku, placu zabaw.