Integracja klas II

We wrześniu po długiej przerwie uczniowie integrowali się w śpiewie, tańcach , zabawie. Nie brakowało atrakcji zarówno w salach świetlicowych jak i na powietrzu. Dużą radość sprawiały dzieciom zajęcia na boisku, placu zabaw.

Podopieczni sprawdzali swoje możliwości w grach, konkurencjach z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Dużo czasu poświecono na zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych form, metod i materiałów plastycznych. Największą nagrodą okazało się wyjście do kina na  seans filmowy pt. „Mulan”. Zajęcia w terenie poprzedzono pogadanką odnośnie zachowania się w miejscach publicznych jak również powtórzono przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się na drodze. Ponadto w miesiącu wrześniu pamiętano też o chłopcach, którzy wraz z wychowawcami   i rówieśnikami  swoich grup świętowali „Dzień chłopaka”. Ten dzień różnił się od pozostałych, zajęcia wzbogacono śpiewem, tańcem, konkurencjami i słodkościami.