Dzień: 2020-11-20

Europejski Quiz Finansowy

KONKURS „EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY”

Ruszyła rekrutacja uczniów do IV edycji Konkursu „Europejski Quiz Finansowy”. EQF to konkurs z zakresu finansów i cyberbezpieczeństwa, który jest skierowany do uczniów klas VII i VIII SP. Organizatorem Konkursu w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich. (więcej…)

Tydzień dla Oszczędzania

Rozstrzygnięcie konkursów w ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania”

W dniach 24-31 października 2020 r. zorganizowano w naszej szkole „Tydzień dla Oszczędzania”. Akcja Tydzień dla Oszczędzania to edukacyjna akcja, której celem jest promowanie idei oszczędzania oraz przekazywanie wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi.

W ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania” zorganizowano dwa szkolne konkursy. (więcej…)

Chwyć byki za rogi

Klasa 6c bierze udział w polonistycznym projekcie eTwinning „Chwyć byki za rogi”. Założeniem programu jest nauka poprawności ortograficznej poprzez kreatywną zabawę.
Do tej pory udało nam się stworzyć klasowy profil ortograficzny, aby pozostali uczestnicy biorący udział w projekcie mogli nas poznać. Link do wiedzy o naszych ortograficznych bolączkach, znajduje się poniżej. (więcej…)