Europejski Quiz Finansowy

KONKURS „EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY”

Ruszyła rekrutacja uczniów do IV edycji Konkursu „Europejski Quiz Finansowy”. EQF to konkurs z zakresu finansów i cyberbezpieczeństwa, który jest skierowany do uczniów klas VII i VIII SP. Organizatorem Konkursu w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.

Tegoroczna edycja będzie składać się będzie z 3 etapów:

– etap wojewódzki

– półfinał

– finał.

Najlepszy zespół z finału zyska jednocześnie prawo reprezentowania Polski i zmierzenia się z innymi zespołami z całej Europy w rozgrywkach organizowanych przez Europejską Federację Bankową. Z uwagi na sytuację związaną z pandemią wszystkie wydarzenia odbędą się w formule zdalnej.

Zgodnie z założeniem każda szkoła ma prawo zgłosić jeden dwuosobowy zespół.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bakcyl.wib.org.pl/europejski-quiz-finansowy/

Zgłoszenia do p. Agnieszki Samborowicz do dnia 02.12.2020 r. poprzez e-dziennik, Teams albo Outlook.