Dzień: 2020-11-25

Dzień Pluszowego Misia

Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia, takiego, bez którego nie można było zasnąć? 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Jaka jest jego historia? Przedstawiamy ją poniżej.

Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem

Witajcie uczniowie!

W związku z Dniem Pluszowego Misia, który co roku obchodzimy 25 listopada, ogłaszamy konkurs literacko – plastyczny dla klas 1 – 3 „Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem”. (więcej…)

Powiatowy Konkurs Recytatorski