Dzień: 2020-12-14

Przyjedź do nas Mikołaju

04.12.2020 roku mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny pt. ꓺ Przyjedź do nas Mikołaju”. Podczas przedstawienia wykorzystane zostały kukiełki, w których role wcieliły się panie ze świetlicy.

Występ  zorganizowany był z okazji mikołajek dla uczniów klas I-III, uczęszczających do świetlicy szkolnej i biorących udział w zajęciach zdalnych.

Niesamowite przygody bohaterów oraz wyjątkowa sceneria z pewnością zaciekawiła oglądających najmłodszych widzów.

Celem przedstawienia było podkreślenie nastrojowego i magicznego czasu oraz przygotowanie się do oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia.

Samouczek

Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy „Samouczek”

WYNIKI KONKURSU

W dniu 27.11.2020 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Samouczek”. Tak jak już pisaliśmy wcześniej tegoroczna edycja naszego cyklicznego konkursu uległa modyfikacji przez panującą pandemię. (więcej…)

Choinkowe radości

Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez pachnącej lasem choinki, ozdobionej wielokolorowymi świecidełkami i iskrzącymi lampkami. Ten radosny czas zbliża się dużymi krokami, z tego względu wychowawcy świetlicy szkolnej przygotowali dla Was Drodzy Uczniowie ciekawą prezentację pt „Świeć choinko świeć”. Zapraszamy do oglądania!

Prezentacja o choince

Coś z niczego

Uczniowie klas szóstych w ramach realizacji lekcji z zajęć technicznych tworzyli „coś z niczego”. Prace przestrzenne zostały wykonane z surowców wtórnych, czyli z odpadów, które mogą być wykorzystane powtórnie. Uczniowie wykorzystywali papier, butelki typu PET, tworzywa sztuczne, folie itp. Technika tworzenia była zupełnie dowolna. (więcej…)

Spotkanie Mikołajkowe