Bożonarodzeniowa akcja charytatywna na rzecz budowy hospicjum w Głogowie

Drodzy Rodzice i Nauczyciele.

Kolejny raz pragniemy jako szkoła włączyć się w działania na rzecz budowy Hospicjum w Głogowie. Ze względu na panującą sytuację nie możemy jak zwykle przeprowadzić akcji , ale pragniemy tym razem skupić nasze działania na Bożonarodzeniowej akcji charytatywnej, polegającej na licytowaniu zebranych przez Fundację podarków i voucherów. Licytacje prowadzone są na stronie FB „Razem dla Hospicjum – licytacje”.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji i rozpropagowania jej w swoim środowisku.

Co możemy jeszcze zrobić?
• UDOSTĘPNIAJCIE posty
• Po wejściu na stronę FB Razem dla Hospicjum- licytacje, ZAPROŚCIE znajomych , to spowoduje, że wzrośnie liczba osób, które widzą licytacje.

Zapraszamy także do włączenia się w przekazywanie różnych rzeczy do licytacji.
Mogą to być ozdoby bożonarodzeniowe, związane z Nowym Rokiem oraz różne inne , które będziemy mogli przekazać Fundacji do licytowania. Licytacja będzie nową formą wsparcia budowy w obecnym czasie i nie zakończy się na świętach.
Osoby, które zechcą przekazać rzeczy do licytacji będą mogły przynosić je do szkoły i pozostawiać paniom dyżurującym przy wejściu.
Prosimy, aby były one podpisane imieniem i nazwiskiem i nr szkoły (jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy to oczywiście może).
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy i wierzymy, że nasi uczniowie z rodzicami i nauczyciele jak zawsze staną na wysokości zadania i włączą się
w tak szczytne dzieło.

Pozdrawiamy serdecznie i trzymamy kciuki za licytację.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać przez e- dziennik i odpowiemy na Państwa pytania.

Koordynatorzy działań:
Mariola Popek, Katarzyna Sznajder, Marta Rychta