sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Boże Narodzenie

21 grudnia 2020
Z życia szkoły

Święta Bożego Narodzenia zawsze są czasem radości. Jej źródłem jest sam Jezus, który w określonym przez Boga czasie urodził się w Betlejem, aby przeprowadzić nas przez bramy nieba. Tę radość  i miłość, Pan Jezus przekazuje nam, abyśmy się nimi dzielili z innymi. Nie możemy zatrzymywać tych darów tylko dla siebie, ale od nas powinny promieniować dalej. Bóg pragnie spotkania z nami wszystkimi, dlatego dobro ma rozchodzić się dalej.

Podjęliśmy się rozsyłania radości, miłości i dobra w postaci wykonanych kartek świątecznych, w których zapisane są  życzenia dla Polaków na Kresach. W ten sposób chcieliśmy wyrazić naszą jedność z rodakami, którzy mieszkają w innym kraju i przyczynić się do tego, aby i w ich sercach zagościły iskierki radości, pokoju, nadziei i dobra.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kartek świątecznych, zaprojektowanych i wykonanych przez uczniów klas I-III oraz klas V i VI.

Renata Ziętkowska

Anna Zagórniak

s. Regina

Dostępność

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast