Europejski Quiz Finansowy

Konkurs „Europejski Quiz Finansowy”  (European Money Quiz)  – etap szkolny rozstrzygnięty

W dniu 18.12.2020 r. odbył się szkolny etap konkursu on-line „Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów w wieku 13 – 15 lat.

Miło nam poinformować, że zespół w składzie Mateusz Jania i Francois Gotowt z klasy 7d, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Organizatorem EQF jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości – realizator projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL. Projekt jest realizowany we współpracy ze Związkiem Banków Polskich i Europejską Federacją Bankową.

Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat finansów, systemu bankowego w Polsce i Europie oraz zasad bezpiecznego zachowania w cyberprzestrzeni.

Gratulujemy!!!

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!