sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Maleńka Miłość przyszła na świat

21 grudnia 2020
Z życia szkoły

Adwent  (czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa) dobiega końca, a święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. W tym czasie staraliśmy się zdobyć wiedzę, opartą na słowach Pisma Świętego,  jak przygotować się do radosnego przeżywania nadchodzących świąt. Uczyliśmy się, jak tę wiedzę zamienić w czyn. Sposobów na przygotowanie urodzinowego prezentu dla nowonarodzonego Syna Bożego, podawaliśmy wiele. Każdy chrześcijanin powinien wybrać taki sposób, który podpowiada mu serce. Najważniejsze jest to, aby upominek ten, mały czy duży, ofiarowany był z miłością.

Aby uczcić narodziny Pana Jezusa, podjęliśmy się własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne. Te, które mają zawisnąć na choince – symbolu drzewa życia oraz te, które mają stać się ozdobą stołu wigilijnego lub naszych pokoi. Wszystkie są znakiem radości  jaką przeżywamy z przyjścia na świat Zbawiciela.

Poniżej prezentujemy prace uczniów, zarówno klas młodszych jak i starszych.

Renata Ziętkowska

Małgorzata Juźwiak

Dostępność

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast