Funkcjonowanie świetlicy szkolnej

W związku z zaplanowanym powrotem uczniów klas I-III do szkół od 18.01.2020 pragniemy przypomnieć, że świetlica szkolna będzie funkcjonować w następujący sposób:

–  Odbiór uczniów możliwy będzie wyłącznie poprzez wywołanie dziecka przez domofon lub zgłaszając jego odbiór pomocy nauczyciela, która pełni dyżur w szatni przy wejściu głównym.
–  Bez zmian pozostaje pierwsza godzina odbioru dzieci ze świetlicy tj. godz.13.00
–  Dzieci, które przychodzą do świetlicy w godz. 6.30 – 7.40 wchodzą do szkoły szatnią przy wejściu głównym.
–  Od poniedziałku wydawane będą obiady. Szczegółowe informacje dotyczące opłat można znaleźć na stronie głównej szkoły.

Liczymy na zrozumienie i dyscyplinę w tym zakresie, co z pewnością ułatwi i tak trudną dla wszystkich sytuację.