Opłata za obiady

Opłaty za obiady w szkole należy dokonać przelewem od 1 do 4 dnia bieżącego miesiąca Wpłaty należy przelać na rachunek : nr 69 2030 0045 1110 0000 0193 2170

Tytuł przelewu np:

Jan Kowalski / 7 k / styczeń 2021

imię nazwisko dziecka / klasa / miesiąc i rok za który dokonana jest wpłata,

jeśli dziecko uczęszcza do świetlicy : z dopiskiem bloczek świetlica

1. Proszę o dokonywanie dokładnych wpłat kwot, bez zaokrągleń w terminie do 4 dnia bieżącego miesiąca.

2. Każdą rezygnację z obiadów należy obowiązkowo zgłaszać intendentce wyłącznie telefonicznie pod nr telefonu 76 7265610 wew.38 najpóźniej do godz. 8.00 danego dnia

3. Odpisy obiadowe za niewykorzystane obiady ( wcześniej zgłoszone przez Państwo u intendentki ) w bieżącym miesiącu będą zwracane przelewem na Państwa konto.

4. Konkretne kwoty za obiady za nowy miesiąc podawane będą na głównej stronie szkoły w zakładce stołówka

5. Bloczki obiadowe należy odebrać u intendentki na stołówce.

6. Prosimy o obowiązkowe przestrzeganie wyznaczonego terminu wpłat.

Prosimy nie wprowadzać zlecenia stałego w opłatach za obiady, ponieważ kwota zmienia się każdego miesiąca. Ponadto, biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną kraju, nie możemy przewidzieć jak przebiegać będzie nauka stacjonarna uczniów w kolejnych miesiącach.