Dzień: 2021-03-24

Święto Szkoły

W piątek 19 marca  tradycyjnie  obchodziliśmy święto naszej szkoły. W tym roku szkolnym święto odbywało się nietypowo ze względu na panującą pandemię, jednak  to wcale nie przeszkodziło nam w celebrowaniu tak ważnego dla naszej szkolnej społeczności wydarzenia.

Obchody rozpoczęliśmy od  obejrzenia  filmu, który został nagrany specjalnie na tę okazję. Oglądaliśmy i słuchaliśmy prezentacji multimedialnych o historii orderu uśmiechu oraz  wybranych Kawalerach Orderu Uśmiechu – Jakubie Błaszczykowskim, Majce Jeżowskiej, Grzegorzu Kasdepce, Jerzym Owsiaku
i Renacie Piątkowskiej. Prezentacje zostały przygotowane przez uczniów klas IV-VII w ramach konkursu szkolnego. Następnie   uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o KOU biorąc udział w quizie, a także wykonali  plakaty – kolaże  poświęcone tegorocznym bohaterom naszego święta.