sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Święto Szkoły

24 marca 2021
Wydarzenia

W piątek 19 marca  tradycyjnie  obchodziliśmy święto naszej szkoły. W tym roku szkolnym święto odbywało się nietypowo ze względu na panującą pandemię, jednak  to wcale nie przeszkodziło nam w celebrowaniu tak ważnego dla naszej szkolnej społeczności wydarzenia.

Obchody rozpoczęliśmy od  obejrzenia  filmu, który został nagrany specjalnie na tę okazję. Oglądaliśmy i słuchaliśmy prezentacji multimedialnych o historii orderu uśmiechu oraz  wybranych Kawalerach Orderu Uśmiechu – Jakubie Błaszczykowskim, Majce Jeżowskiej, Grzegorzu Kasdepce, Jerzym Owsiaku
i Renacie Piątkowskiej. Prezentacje zostały przygotowane przez uczniów klas IV-VII w ramach konkursu szkolnego. Następnie   uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o KOU biorąc udział w quizie, a także wykonali  plakaty – kolaże  poświęcone tegorocznym bohaterom naszego święta.

A oto efekty pracy naszych uczniów:

Spośród wielu prezentacji na wyróżnienie zasługują prace następujących uczniów:

Tomasz Gołąbek klasa 6e

Jakub Błaszczykowski Tomasz Gołąbek kl. 6e

Jagoda Kloc  klasa 7h

Majka Jeżowska – Jagoda Kloc kl. 7h

Igor Samborowicz  klasa  6a

Jerzy Owsiak_Igor Samborowicz kl. 6a

Julia Góralska  klasa  7h

 Renata Piątkowska – Julia Góralska kl. 7h

Zuzanna Kasprzak  klasa  6d

Grzegorz Kasdepke – Zuzanna Kasprzak kl. 6d

Po zmaganiach w rozwiązywaniu quizu najlepszymi okazali się:

Klasy IV

Sieradzy Hania 4 e

Horyń Nadia 4e

 Hauptman Aneta 4e

 

Klasy V

Słowek Antosia 5a

Malczyk Mateusz 5 a

Unuczek Oliwia 5a

 

Klasy VI

Wandycz Agata 6f

Pietralczyk Sergiusz 6c

Gołąbek Tomasz 6e

 

Klasy VII

Hertmanowska Hanna 7a

Buczek Michał 7c

Błaszków Maja 7h

 

 A to nasze prace plastyczne, rymowanki i wierszyki

Zespół ds. Integracji Szkół i Placówek im. KOU

 

Dostępność

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast