1 z 10 online

DRODZY UCZNIOWIE

W naszej szkole co roku odbywa się Turniej Interdyscyplinarny 1 z 10. Wielu z Was brało już udział w naszej zabawie. Niestety obecna sytuacja nie pozwala nam na przeprowadzenie turnieju w szkole, dlatego chciałybyśmy zaproponować Wam kolejny raz „Pojedynek 1 z 10” online.

Wszyscy uczniowie otrzymają od swoich wychowawców  wiadomość z  linkiem  do testu eliminacyjnego, który uaktywni się dopiero we wtorek  20.04.2021 , oczywiście będziecie mieli na niego ograniczony czas (link będzie aktywny od godz.15:00 do godz.16:00), a jego rozwiązanie zajmie Wam maksymalnie 10 minut. Test będzie zawierał pytania z różnych dziedzin, np. matematyki, przyrody, muzyki, wiedzy ogólnej, sportu itp.

Po 10 osób ( w na poziomie klas IV, klas V, klas VI i VII), które najlepiej ( bądź najszybciej- w przypadku takiej samej liczby prawidłowych odpowiedzi)rozwiążą test otrzymają informację , że przechodzą do dalszego etapu, który odbędzie się 26.04.2021  . Etap finałowy pozwoli  na wyłonienie zwycięzców na każdym poziomie tj, w klasach czwartych, klasach piątych, klasach szóstych, klasach siódmych

Wyniki zostaną podane na stronie szkoły a dyplomy i nagrody wręczone po powrocie do szkoły.

Każdy z was może miło spędzić czas ,świetnie się bawić i sprawdzić swoją wiedzę. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej zabawie.

Marta Gołąbek

Dorota Kukła