ZDOBYWCA KILOMETRÓW

Dobiegł końca szkolny konkurs „ZDOBYWCA KILOMETRÓW”. Bardzo się cieszymy, że tak wielu uczniów włączyło się do wspólnej zabawy. Okazało się, że walka była bardzo zacięta do ostatniego dnia trwania konkursu. Mamy nadzieję, że dodatkowa aktywność fizyczna, którą podjęliście podczas zabawy, pozostanie z Wami na kolejne dni. Oprócz korzyści wynikających z uprawiania aktywności fizycznej, mieliśmy również możliwość w tym trudnym czasie nawiązać współpracę jako oddział klasowy. Odświeżyć koleżeńskie relacje oraz odpocząć od monitora. Poniżej przedstawiamy wam końcowe wyniki indywidualne oraz poszczególnych klas. Według regulaminu, podane cyfry oznaczają liczbę zdobytych kilometrów przez daną klasę, podzielone przez liczbę uczniów w oddziale klasowym.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

Wyniki

Bardzo dziękujemy wszystkim, za tak liczny udział oraz zaangażowanie. Na szczególne słowa uznania zasługują również nauczyciele wychowawcy, którzy włączyli się do zabawy razem ze swoimi klasami.

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Serdecznie gratulujemy!!!