Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 4b ukończyli projekt „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?”, organizowany w roku szkolnym 2020/2021, w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie.

Projekt był realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Podczas kreatywnych zajęć uczniowie rozwinęli umiejętność skutecznego planowania, organizacji oraz efektywnego działania. Kształtowali również kompetencje społeczne i emocjonalne.

W trakcie cyklu 8 lekcji uczniowie zaplanowali i zrealizowali wydarzenie projektowe, a także poznali różne aspekty i etapy procesu dążenia do celu. Wzmacniali swoją kreatywność, rozwijali samoświadomość oraz ćwiczyli elastyczność, współpracę i empatię.

Zrealizowane tematy:

1. Jak wpaść na świetny pomysł?

2. Jak gimnastykować wyobraźnię?

3. Jak skutecznie działać w zespole?

4. Jak uczyć się na własnych błędach?

5. Jakie są moje słabe i mocne strony?

6. Jak wspólnie zapracować na sukces?”

7. Jak zaplanować wycieczkę?

8. Po co tworzyć plan?

Dyplom uczestnictwa w projekcie – klasa 4b