Wyniki XII Powiatowego konkursu wiedzy o krajach Unii Europejskiej

XII Powiatowy konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej.
Nasza szkoła już po raz dwunasty była organizatorem Powiatowego konkursu wiedzy o krajach Unii Europejskiej.
Celem konkursu jest rozpowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat krajów Unii Europejskiej.
W tym roku szkolnym ze względu na warunki epidemiologiczne konkurs miał trochę inny charakter. Odeszliśmy od zmagań drużynowych, a uczniowie, którzy chcieli wziąć udział w konkursie, mieli za zadanie przygotować lapbooka dotyczącego Portugalii lub Polski.
W konkursie udział wzięło 51 uczniów z 6 szkół ( SP 2, SP 6, SP 10, SP 12 SP 13, SP 14). Jury w skład, którego wchodzili nauczyciele j. polskiego oraz historii stanęło przed trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców konkursu. Powołana komisja oceniała: samodzielność wykonania i wkład pracy, oryginalność, pomysłowość, ciekawe ujęcie tematu, poprawność merytoryczną, zgodność z tematem i estetykę.
Ostatecznie przyznano następujące miejsca i wyróżnienie:
1 miejsce
Aleksandra Jędruszczak SP10
Dominika Mesinger SP12
2 miejsce
Agata Ptaszyńska SP13
Nadia Florczyk SP2
3 miejsce
Kalina Łachowska SP 10
Laura Olejnik SP 6
4 miejsce
Bartosz Musielak SP 10
5 miejsce
Kacper Walas SP 7
6 miejsce
Paulina Pawłowska SP 14
wyróżnienie:
Nela Wylężek SP 12

Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy bardzo za udział w konkursie i zapraszamy za rok !