sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wakacje śladami pisarzy

26 czerwca 2021
Z życia szkoły

Projekt edukacyjny uczestniczek koła polonistycznego – „Wakacje śladami pisarzy”

Ostatnim tegorocznym projektem uczestniczek koła polonistycznego były plakaty pod hasłem: Wakacje śladami pisarzy. Jeśli ktoś z Was planuje wypoczynek w Polsce, tym bardziej zachęcamy do obejrzenia prac, a nuż się ktoś skusi, śladem Jana Kochanowskiego, odwiedzić Czarnolas, a przy okazji zwiedzić Muzeum poświęcone wielkiemu polskiemu twórcy? A może wybierzecie się w Tatry – ukochane miejsce Stanisława Staszica, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Stanisława Witkiewicza, Jana Kasprowicza? Na pewno niejeden z Was wybierze się nad polskie morze – a właśnie z Morzem Bałtyckim związana jest „Legenda o mikołajku nadmorskim”! Zachęcamy Was również do odwiedzenia ukochanych miejsc Henryka Sienkiewicza i Bolesława Prusa. Wyruszajmy zatem w różne zakątki Polski – odpoczywajmy pożytecznie.

Wśród naszych prac znalazły się też plakaty o BEZPIECZEŃSTWIE – o tym nigdy nie zapominajmy – bawmy się w czasie wakacji, ale z głową.

Wspaniałych wakacji.

Dostępność

Lekcje

Rekrutacja

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast