sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

DODATKOWE ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE

31 sierpnia 2021
Rodzice

Szanowni Rodzice   
 
W okresie od dnia 2 września 2021r. do dnia 22 grudnia 2021r. szkoła zorganizuje dla klas 4-8 zajęcia wspomagające uczniów w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.   
 
W pierwszym tygodniu września uczniowie otrzymają od wychowawców stosowne formularze.   
Harmonogram realizacji zajęć z poszczególnych przedmiotów podany będzie po otrzymaniu wypełnionych przez Państwa deklaracji. Zajęcia mogą być organizowane w obrębie oddziału lub grup międzyoddziałowych.  
 
Deklaracja uczestnictwa w zajęciach: 

deklaracja_uczestnictwa_w_zajeciach wspomagajacych

Dostępność

Lekcje

Rekrutacja

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast