Obiady

31 sierpnia 2021

Informacja dla rodziców

W związku z przedłużającymi się pracami remontowymi bloku żywieniowego została podjęta decyzja w kwestii organizacji obiadów jednodaniowych (drugie danie) dla uczniów klas I-III.

Biorąc pod uwagę liczebność wszystkich uczniów szkoły oraz ograniczenia związane z reżimem sanitarnym i wprowadzonymi obostrzeniami, a także fakt, że najmłodsi uczniowie przebywają stale w swoich salach lekcyjnych, zostają objęci formą żywienia tylko uczniowie klas I-III.

Została podjęta decyzja o wprowadzeniu cateringu- firma „Gościniec u Lusi”. Zainteresowani rodzice najmłodszych uczniów ( kl. I- III) mają obowiązek zgłosić wychowawcy klasy chęć dożywiania dziecka w formie pisemnej do dnia 3 września.

Koszt jednego obiadu to: 6.80 zł

Instrukcja dokonania wpłaty będzie podana 6 września 2021r.

Zgodnie z wytycznymi MZ, MEN, GIS obiady będą wydawane w salach lekcyjnych klas I-III w pojemnikach jednorazowych, sztućce jednorazowe.

Prosimy o śledzenie  strony internetowej szkoły. Wszelkie dodatkowe informacje będą podawane na bieżąco.

Lekcje