Konkurs „Baczyński bez filtra”

Fundacja na rzecz Wielkich Historii zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym dla młodzieży „Baczyński bez filtra”.

Konkurs polega na interpretacji twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego za pomocą fotografii ilustrującej wybrany utwór poety. Zdjęcia mogą przedstawiać: portret, martwą naturę, mogą mieć formę reporterską czy też bardziej swobodną. Można do tego celu wykorzystać np. telefon komórkowy lub aparat fotograficzny. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie 7 i 8 klas.

Wymagania:
Fotografia konkursowa musi być prostokątem o dowolnych proporcjach.
Minimalny rozmiar zdjęcia – dłuższy bok min. 700 pikseli.
Praca konkursowa powinna być zapisana w formacie JPG.
Fotografia powinna być opatrzona pseudonimem autora i autorskim tytułem.
Jedna osoba może zgłosić w ramach konkursu do trzech prac i musi dotyczyć innego wiersza poety.

Zdjęcia należy dostarczać do szkolnego opiekuna konkursu p. Eweliny Kujawy  (sala 007) oraz p. Marzeny Witt (sala 105) wraz z wydrukowanymi i podpisanymi oświadczeniami do dnia 13 grudnia. Załączniki poniżej ( można pobrać wydrukowane w sali 007)

Nagrody:

I miejsce – aparat fotograficzny lustrzanka i voucher na kurs fotografii profesjonalnej,
II miejsce – profesjonalny dron,
III miejsce – bon na książki w wysokości 500 zł.
Wyróżnienie – do 2 osób w każdej kategorii – bon na książki w wysokości 100 zł.