DRODZY RODZICE, KOCHANI UCZNIOWIE!

A może by tak znowu zamiast kwiatka z okazji Dnia Edukacji Narodowej zrobić wspólnie coś dobrego?!

Po poprzednich udanych akcjach, ponownie wychodzimy do Was z prośbą, aby tegoroczny DEN był wyjątkowy. Dlatego zamiast obdarowywać nas ewentualnymi kwiatkami, wszyscy włączmy się do kwesty, która odbędzie się 13 października 2021r. (środa) na terenie naszej szkoły.

W tym roku wszystkie zebrane pieniążki chcemy przekazać na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” https://naratunek.org/ , która od 1991 roku pomaga dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia. Przez ten czas wsparła tysiące dzieci chorych na nowotwory z całej Polski, także z Głogowa. Fundacja pomaga małym pacjentom wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei.

Pamiętajmy, że dobro, które dajemy, zawsze do nas wraca!