Poznaj nauczyciela po jego bajkowej postaci

Konkurs dla uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej “Poznaj nauczyciela po jego bajkowej postaci”.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprasza do wspólnej zabawy.

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak Wasi nauczyciele wyglądaliby jako bohaterowie filmu animowanego? Jesteśmy pewni, że już niedługo Wasza ciekawość zostanie zaspokojona. Już w przyszłym tygodniu, na łączniku naszej szkoły, zawiśnie galeria zdjęć kilkudziesięciu nauczycieli, w ich bajkowej postaci. Macie tydzień by odgadnąć, czyja postać kryje się na zdjęciu i przyporządkować właściwy numer do odpowiedniego imienia i nazwiska. Czy podejmiecie się tego wyzwania. Zachęcamy. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Szczegóły konkursu:

Wychowawcy klas 4-8 oraz chętnych klas 1-3, pobierają kartę do głosowania z dużego pokoju nauczycielskiego w środę, dnia 13 października.

Na najbliższej godzinie wychowawczej lub w dowolnym momencie, klasa wspólnie wypełnia kartę i oddaje ją do opiekunów SU do czwartku, 21 października.

Ogłoszenie wyników oraz ujawnienie odpowiedzi nastąpi 25 października.

Na zwycięzców czeka “przydatna” i atrakcyjna nagroda.

Prosimy o uczciwą rywalizację.

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami.