Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

Kochani Uczniowie!  Na pewno wielu z Was ma w domu psa lub kota, jednak nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia. Chcemy pomóc tym najbiedniejszym! Nie wszystkie mają  ciepłe domy, pełne miski, ludzi, którzy je kochają i o nie dbają…. Zaczyna się zima – trudny okres dla bezdomnych zwierząt …

Zbieramy więc pożywienie, stare koce, pościele, prześcieradła z których można uszyć siennik. Może macie takie niepotrzebne już rzeczy, których nie używacie, które leżą „bo szkoda wyrzucić”, bo już o nich zapomnieliście? Zapytajcie rodziców.

W dniach od 18 do 29 X w naszej szkole będzie prowadzona zbiórka dla psów i kotów przebywających w GŁOGOWSKIM STOWARZYSZENIU POMOCY ZWIERZĘTOM AMICUS.

Wszyscy, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, mogą przynosić koce, pościele, suchy pokarm, konserwy, zabawki, smycze itp. Pożywienie musi być świeże, a puszki nie mogą być otwarte.

Prosimy, by do wszystkich przyniesionych rzeczy dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia. Dary można przynosić do sal 108, 106, 015 lub do szatni klas 4-8.

Po zakończeniu akcji „CAŁA SZKOŁA KOCHA REKSIA”  wszystkie dary zostaną przekazane potrzebującym zwierzaczkom.

Za okazane serce z góry wszystkim dziękujemy!!!