sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dzień życzliwości

23 listopada 2021
Świetlica

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji wychowankowie świetlicy z klasy I mieli przeprowadzony szereg zajęć. Dowiedzieli się co to za święto, kim jest osoba życzliwa, jak można pomagać koledze, koleżance.

Na zajęciach uczniowie wykonywali pracę plastyczną drzewko życzliwości z wypisanymi słowami, jakie mogą sprawiać przyjemność drugiej osobie. Dodatkowo, każdy uczeń losował karteczkę z miłym słowem. Jednak najważniejszą rzeczą tego dnia było wręczenie „Drzewka szczęścia” starszym kolegom z klasy 2 i 3. Zajęcia miały na celu uwrażliwienie dzieci na potrzeby drugiej osoby i szerzenie dobra.

Dostępność

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast