Europejski Quiz Finansowy

KONKURS „EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY 2021/2022”

Ruszyła rekrutacja uczniów do V edycji Konkursu „Europejski Quiz Finansowy”. EQF to konkurs z zakresu finansów i cyberbezpieczeństwa, który jest skierowany do uczniów klas VII i VIII SP. Organizatorem Konkursu w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.

Tegoroczna edycja składać się będzie z trzech etapów:

– etapy wojewódzkie

– półfinał

– finał (dwudniowe wydarzenie: pierwszego dnia przeprowadzimy rozgrywkę finałową, zaś drugiego dnia odbędzie się oficjalne ogłoszenie wyników i część wykładowo-konferencyjna).

Wszystkie ww. etapy odbędą się w formule zdalnej. Tegoroczną nowością będą spotkania webinarowe uczniów z ekspertami (dwa przed półfinałem, jedno przed finałem).

Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły z finału zostaną zaproszone na Study Tour w Warszawie (czerwiec 2022r.). Zwycięski zespół będzie miał prawo reprezentować Polskę w rozgrywkach europejskich organizowanych przez Europejską Federację Bankową.

Zgodnie z założeniami finał europejski odbędzie się stacjonarnie w Brukseli (maj 2022r.).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bakcyl.wib.org.pl/europejski-quiz-finansowy/

Etap szkolny konkursu odbędzie się 07.12.2021 r. o godz. 8.00 w sali nr 212.

Zgłoszenia należy kierować do p. Agnieszki Samborowicz do dnia 03.12.2021 r.