sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym

19 grudnia 2021
Konkursy

14 grudnia w naszej szkole zostały rozegrane mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym klas IV-VI i klas VII i VIII.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich zawodników, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświecony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek na poszczególnym stole.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły ,rywalizacja toczyła się systemem gry każdy z każdym. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Klasyfikacja końcowa. Klasy IV-VI
I miejsce Nathan Skucha 4e
II miejsce Michał Kruczewski 5e
III miejsce Filip Ciechelski 4e

Klasyfikacja końcowa. Klasy VII-VIII

I miejsce Marcin Małagocki 7e
II miejsce Bartosz Łuczyk 7e

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Dostępność

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast