sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

OK Park

04 stycznia 2022
Z życia szkoły

Klasa V D i VI B wybrali się wspólnie na kręgielnie do głogowskiego OK Parku.
Celem wizyty w kręgielni było wdrażanie do rekreacji w czasie wolnym, wpajanie zasad fair play, współpracę koleżeńską oraz integrację społeczności szkolnej. Bowling to dyscyplina, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. W głogowskiej kręgielni „OK Park” zostały stworzone doskonałe warunki do gry zarówno dla amatorów jak i takich „zawodowców” jak my. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla większości dyscypliną sportu. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie dużo śmiechu i prawdziwe, sportowe emocje. Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. . Polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej grając w kręgle. Jest to naprawdę dobry sposób na nudę niezależnie od pogody.Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle. Obiecaliśmy sobie ze na wiosnę powtórzymy taki wyjazd.

Dostępność

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast