OK Park

04 stycznia 2022

Klasa V D i VI B wybrali się wspólnie na kręgielnie do głogowskiego OK Parku.
Celem wizyty w kręgielni było wdrażanie do rekreacji w czasie wolnym, wpajanie zasad fair play, współpracę koleżeńską oraz integrację społeczności szkolnej. Bowling to dyscyplina, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. W głogowskiej kręgielni „OK Park” zostały stworzone doskonałe warunki do gry zarówno dla amatorów jak i takich „zawodowców” jak my. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla większości dyscypliną sportu. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie dużo śmiechu i prawdziwe, sportowe emocje. Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. . Polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej grając w kręgle. Jest to naprawdę dobry sposób na nudę niezależnie od pogody.Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle. Obiecaliśmy sobie ze na wiosnę powtórzymy taki wyjazd.

Lekcje