Szkoła – zajęcia dodatkowe

Szanowni Rodzice
Nasza szkoła to szkoła ze słoneczkiem, to szkoła, gdzie wartości, myśli i dążenia wielkiego pedagoga Janusza Korczaka są nam bliskie od lat.
Dostrzegamy, widzimy i analizujemy dziecięce mgnienia i momenty, w których dzieje się tak wiele i które tak wiele mówią o dziecku.
W naszych murach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która gwarantuje Państwa dzieciom zdobywanie umiejętności i wiadomości na najwyższym poziomie. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne, nowoczesną bazę pomocy dydaktycznych oraz szereg zajęć rozwijających i wspierających dla naszych uczniów. Staramy się dostosować zajęcia zgodnie z posiadaną dokumentacją uczniów, ich potrzebami oraz możliwościami szkoły.
Wykaz zajęć rozwijających i wspierających w zakładce Szkoła – zajęcia dodatkowe.

wicedyrektor szkoły Sylwia Dudkowiak