UNICEF „Wszystkie kolory świata”- podsumowanie projektu

Zakończyliśmy projekt organizacji UNICEF „Wszystkie kolory świata”. W czasie kampanii powstały 34 charytatywne laleczki, pochodzące z różnych zakątków świata. Mogliśmy je podziwiać podczas wystawy na łączniku szkolnym.

Następnie odbyły się licytacje na naszym facebooku,  których celem były adopcje wybranej laleczki i przekazanie darowizny na zakup szczepionek dla dzieci z najuboższych krajów świata. Kwota, którą zebraliśmy – 1255 zł, została wpłacona na konto fundacji UNICEF. Niezmiernie cieszy fakt, że wszystkie laleczki, małe dzieła sztuki, znalazły nowe domy.

Wszystkim Darczyńcom, rodzicom, dziadkom, pracownikom szkoły, nauczycielom i osobom, które włączyły się w realizację akcji, serdecznie dziękujemy za ponadprzeciętną wrażliwość. Dziękujemy naszym Uczniom, Wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i włożyli sporo pracy w wykonanie laleczek. Wasze serca są niezwykle wielkie.