Mamo, tato chcę być zdrowy

Dnia 26.04 klasa IVe wybrała się na zajęcia do Klubu Fitarena Głogów II. Uczniowie wzięli udział w projekcie: „Mamo, tato chcę być zdrowy”! Głównym założeniem projektu jest wdrażanie aktywności ruchowej u dzieci w celu poprawy ich kondycji fizycznej oraz psychicznej. Projekt ma na celu wzbudzenie zainteresowania wśród dzieci i przekonania ich do aktywnego spędzenia czasu, ale również to przekaz do rodziców, opiekunów, nauczycieli i dyrektorów placówek – razem możemy wspomóc zdrowy rozwój najmłodszych mieszkańców miasta! W ramach projektu zorganizowany został trening dla uczniów w Klubie Fitarena, uczniowie mogli poćwiczyć na siłowni pod nadzorem instruktora zajęć fitness. Odbyło się czytanie bajki. Wszystkie dzieciaki otrzymały medale!