Wycieczka – Ranczo Zaborek

Dnia 6.05 klasy 1a,1b i 3a wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa w którym swój dom znalazła gromada wyjątkowych zwierzaków.
W Zaborni, bo tam właśnie przywitał uczniów gościnny gospodarz, dzieci miały okazję spotkać nie tylko zwierzęta, które zwykle występują w gospodarstwie wiejskim, zobaczyły także alpaki, kangury, myszojelenie , barana Tofika oraz przepiękne egzotyczne ptaki – bażanty, pawie, papugi. Dla wielu dzieci był to pierwszy kontakt z takimi stworzeniami. Dzięki życzliwości gospodarza pana Mariusza dzieci mogły w pełni cieszyć się dobroczynnym kontaktem ze zwierzętami. Znalazł się również czas na gry i zabawy sportowe, a na zakończenie wszyscy zajadali się kiełbaskami opiekanymi na ognisku.
To był dzień pełen emocji i nowych doświadczeń.