Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej

Dnia 23 maja po dwóch latach przerwy powrócił bardzo lubiany przez dzieci Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej dla uczniów klas I. Podczas uroczystości uczniowie zapoznali się z życiem, twórczością oraz charytatywnymi działaniami jednej z patronek naszej szkoły Kawalera Orderu Uśmiechu pani Majki Jeżowskiej. Najwięcej emocji przyniosła część artystyczna, podczas której mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne we wcześniej wylosowanych piosenkach pani Majki. Mogliśmy usłyszeć m.in.: „A ja wolę moją mamę”, „Kapelusze mają duszę”, „Na raz, na dwa” oraz pełną energii piosenkę pt. ”Ciastka”.
Pierwszoklasiści zakończyli spotkanie quizem, podczas, którego wykazali się dużą wiedzą na temat piosenkarki. Każda z klas została nagrodzona muzycznym upominkiem.