Powiatowy Konkurs Tańca „Move&fun” 2022

27 maja 2022 uczennice klasy IVe i klasy IVb zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na Powiatowym Konkursie Tańca Szkolnych Zespołów Tanecznych: „Move&fun”. Konkurs tańca odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Wzięło w nim udział blisko 100 uczestniczek, reprezentując miejscowe szkoły i jedną zamiejscową, z Kotli. Występy oceniało 3-osobowe profesjonalne jury. Uczestniczki zaprezentowały ciekawe, dynamiczne układy choreograficzne do wybranych przez siebie utworów.
W kategorii tanecznej miniformacja jury przyznało II miejsce- zespół z klasy IVe Patrycja Szłapczyńska, Milena Walkowiak, Zuzanna Cholewa.
III miejsce- z klasy IVe Nina Kapturska,, zespół z klasy IVb Antonina Kaczmarek, Hanna Piwowarczyk,
Każdy zespół taneczny otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową: gry edukacyjne ufundowane przez MOK w Głogowie.
Występujące uczennice naszej szkoły zaangażowały się w przygotowanie swoich układów tanecznych i odważnie wystąpiły przed widownią i komisją.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych!