Rodzice dzieciom

Rodzice uczniów klasy 1d i 1c zorganizowali swoim pociechom niezwykłą podróż z okazji Dnia Dziecka. Dzieci odwiedziły Piracki Park Rozrywki „Nenufar Club” w Kościanie. Pozytywnych wrażeń i emocji nie było końca podczas wielu rozrywek i zabaw tematycznych na świeżym powietrzu. Dzieci płynęły tratwami po wielu krainach parku, a podczas rejsu śpiewały pieśni pirackie. Zwiedzały różnorodne krainy: krainę bajek, egipskie piramidy, zielony labirynt, wioskę indiańską i wiele ciekawych placów zabaw: trampoliny, wirujący domek, zjeżdżalnię pontonów, ruchomy most czy też tor przeszkód. Ruch na świeżym powietrzu i różnorodne atrakcje wprawiły dzieci w dobry nastrój  oraz pozwoliły zintegrować się i pielęgnować przyjaźnie zrodzone jeszcze w przedszkolu. Zaaplikowana dawka ruchu na pewno zaprocentuje zdrowiem, a zdobyta wiedza i doświadczenie przydadzą się w nauce.