Wycieczka do Warszawy

?W dniach 1️⃣-3️⃣ czerwca stolica Polski miała okazję ugościć oraz pokazać swoje uroki uczniom z klas7️⃣b,7️⃣c oraz 7️⃣d z naszej szkoły.

?W ramach programu ministerialnego #PoznajPolskę uczniowie odwiedzili cmentarz na Powązkach, a także spacerowali uroczymi uliczkami Starego Miasta, odwiedzili kolumnę Zygmunta, a także z 30 piętra podziwiali panoramę Warszawy.

?Na drugi dzień lekko zmęczeni uczniowie odwiedzili Bibliotekę Uniwersytecką, a także mogli uczyć się poprzez dobrą zabawę w Centrum Nauki Kopernik. Syrenka Warszawska powitała nas z olbrzymim uśmiechem, a Stadion Narodowy wybrzmiewał okrzykami radości uczniów i nauczycieli SP 12. Nie obyło się bez emocjonującej przejażdżki metrem.

?Trzeci dzień to Zamek Królewski i jego komnaty, a także czas zadumy oraz podziwu dla Powstańców Warszawskich, które można było zobaczyć w Muzeum Powstania Warszawskiego. Przed samym wyjazdem stopy zaprowadziły naszych uczniów do Łazienek Królewskich, stamtąd zadowoleni, zmęczeni i pełni wrażeń udaliśmy się do autobusu, który zawiózł dzieci prosto w ręce stęsknionych rodziców.
Zapraszamy na krótką fotorelację?