Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej im. Braci Jureckich

VI miejsce chłopców na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej im. Braci Jureckich ???.
W dniu 4 czerwca odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej im. Braci Jureckich w Kościanie. ?Dla naszej reprezentacji szkoły były to pierwsze, tak poważne zawody.?Chłopcy z meczu na mecz spisywali się coraz lepiej, nabierali doświadczenia i doskonalili swoje umiejętności. ?Bardzo dobrze spisywali się nasi bramkarze. Alan Kamzol został wybrany Najlepszym Bramkarzem Turnieju ???a Michał Lewandowski Najlepszym Zawodnikiem Drużyny???. Wszyscy dostali okolicznościowe dyplomy i słodycze ?przygotowane przez organizatorów. Chłopcy mieli okazję spotkać się z Bartoszem Jureckim, porozmawiać i wykonać pamiątkowe zdjęcie. ??
Drużyna SP 12 :
Alan Kamzol, Michał Lewandowski, Michał Piotrowski, Szymon Markiewicz, Antoni Szymański, Krzysztof Zembrzycki, Nathan Skucha, Filip Wesołowski, Maks Rychta, Filip Woźniak, Oliwier Jastrzębski, Marek Oporowski, Wojciech Kosek, Bartosz Janus.
Trener : Wojciech Łuczyk